Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Toon Hermans Theater
Sittard
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
DeMess
Naarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. De Kroon
Bocholt
TOP
Bemmel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Bussel
Oosterhout
BaronTheater
Opende
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koningshof
Maassluis
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 10 februari 2023
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Oldenhermanns - FCKED
CulturA & Zo, Nootdorp
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jay Francis
Toon Hermans Theater, Sittard
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rayen Panday - Focus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Musa - Schaakmat
DeMess, Naarden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Zaantheater, Zaandam
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Posttheater, Arnhem
zaterdag 11 februari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Kroon, Bocholt
Christel de Laat - Hoe dan?!
TOP, Bemmel
Martijn Crins - Mesthoop
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Restante
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - SNAK
BaronTheater, Opende
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg - Ego
Kennemer Theater, Beverwijk
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schaffelaartheater, Barneveld
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - De Situatie
Koningshof, Maassluis
17:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
De Domijnen, Sittard
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tafkal – What’s in a name? Part II
MECC, Maastricht
20:00
Jay Francis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
n00b speelt n00b
Noorderkerk, Sneek
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Markant Uden, Uden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Flint, Amersfoort
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Singer Theater, Laren
20:30
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Zaantheater, Zaandam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 12 februari 2023
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Veste, Delft
12:00
Ivo Rosbeek - Paradies
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater De Willem, Papendrecht
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Maaike Cafmeyer / Peter de Graef - Hullep!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 13 februari 2023
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jay Francis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - Focus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 14 februari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Zinder, Tiel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jay Francis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Focus
De Kleine Komedie, Amsterdam