CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 37
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 mrt
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
zo 29 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ma 30 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
di 31 mrt
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 01 apr
Zuiderstrandtheater
Den Haag
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
do 02 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
van Beresteyn
Veendam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Chassé Theater
Breda
vr 03 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
1
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
De Eendracht
Gemert
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen

zaterdag 28 maart 2020

20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld C.C. Bacchus, Aalsmeer

zondag 29 maart 2020

Rayen Panday - Trigger De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Parktheater, Eindhoven
14:30
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
15:00
Enge Buren - BASTA! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

maandag 30 maart 2020

Rayen Panday - Trigger De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 31 maart 2020

Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daan Boom - De Eerste Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” DeLaMar, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater PePijn, Den Haag

woensdag 01 april 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zuiderstrandtheater, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei De Domijnen, Sittard
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Figi Theater, Zeist
20:15
Ali B - Koorts Schouwburg Venray, Venray
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda

donderdag 02 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theaters Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Tuin, Leusden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Silent Comedy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Domijnen, Sittard
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Dakota, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Markant Uden, Uden
20:15
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:30
Flip Noorman - Love it! Werftheater, Utrecht
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda

vrijdag 03 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - Unsexed Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Jan van Besouw, Goirle
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Oosterpoort, Groningen
Pagina 37