CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 37
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 apr
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 10 apr
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 11 apr
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 12 apr
DeLaMar
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 13 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
do 14 apr
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DNK
Assen
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
vr 15 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 16 apr
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam

zaterdag 09 april 2022

20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 10 april 2022

20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 11 april 2022

20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 12 april 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
René van Meurs - 2636 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 13 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Wilminktheater, Enschede
20:00
Rayen Panday - Focus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cabarestafette 21-22 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater Hof 88, Almelo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Klooster, Woerden
20:15
René van Meurs - 2636 Markant Uden, Uden
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater de Griffioen, Amstelveen

donderdag 14 april 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit het niets Zaantheater, Zaandam
Grof geschud - Broeden De Kleine Willem, Enschede
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Parktheater, Eindhoven
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Posttheater, Arnhem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen DNK, Assen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes NatLab, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Focus Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Chassé Theater, Breda

vrijdag 15 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Christel de Laat - Hoe dan?! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets Scheldetheater, Terneuzen
Grof geschud - Broeden C.C. Den Herd, Bladel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg Venray, Venray
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Oosterpoort, Groningen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - De Meesterkraker Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 16 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?! Fulcotheater, IJsselstein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Orpheus, Apeldoorn
Grof geschud - Broeden G.C. 't Blikveld, Bonheiden
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
Pagina 37