CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 38
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 apr
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Klif
Nijmegen
za 04 apr
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Swanla Theater
Zevenhuizen
00:00
de Berchplaets
Berghem
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Mattelier
Groenlo
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Molen
Beuningen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
zo 05 apr
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ma 06 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
di 07 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 08 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
do 09 apr
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
1
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam

vrijdag 03 april 2020

20:15
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Ludens, Voorburg
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Klif, Nijmegen

zaterdag 04 april 2020

Rayen Panday - Trigger Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anuar - EERLIJK Swanla Theater, Zevenhuizen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? de Berchplaets, Berghem
00:00
René van Meurs - Hunkert Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Marco Lopes - Wees blij DeMess, Naarden
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - BASTA! De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Posttheater, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater De Molen, Beuningen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater RhederArt, Dieren
20:00
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Silent Comedy Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Oldenhermanns - Unsexed C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Purmaryn, Purmerend

zondag 05 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

maandag 06 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

dinsdag 07 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Trigger Theater De Veste, Delft
20:15
Daan Boom - De Eerste Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Parktheater, Eindhoven

woensdag 08 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert Flint, Amersfoort
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Trigger Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Cammeleur, Dongen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Muze, Noordwijk
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Eva Crutzen - Try Out Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen

donderdag 09 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
1
Rayen Panday - Trigger Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Pagina 38