Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
NatLab
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
DNK
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 13 april 2022
Patrick Laureij - Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:45
Comedy Night: Bas Birker + Jacob Spoelstra & More
Simplon, Groningen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Uit het niets
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Focus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Lisa Loeb - Extase
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 april 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Zaantheater, Zaandam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Grof geschud - Broeden
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
NatLab, Eindhoven
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:00
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Chassé Theater, Breda
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
DNK, Assen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Focus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 april 2022
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Uit het niets
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Meenthe, Steenwijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Oosterpoort, Groningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
World Forum Theater, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Grof geschud - Broeden
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 april 2022
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Het Veur Theater, Leidschendam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fulcotheater, IJsselstein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - 2636
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
World Forum Theater, Den Haag
Patrick Laureij - Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Grof geschud - Broeden
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
20:30
Anuar - Eerlijk
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Orpheus, Apeldoorn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere