CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 38
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 apr
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 02 apr
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
di 04 apr
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Kattendans
Bergeijk
wo 05 apr
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
do 06 apr
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vr 07 apr
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
DRU Industriepark
Ulft

zaterdag 01 april 2023

20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Foto TAFKAL
TAFKAL Martiniplaza, Groningen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Merijn Scholten - Solo Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Jan van Besouw, Goirle
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Het spectrum, Schijndel
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - (S)experiment Figi Theater, Zeist
20:15
n00b speelt n00b Diligentia, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon DeLaMar, Amsterdam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit CulturA & Zo, Nootdorp
Jan Beuving - Restante Chassé Theater, Breda
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven C.C. Stroud, Putten
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 02 april 2023

20:00
Freek De Jonge - De Schreef Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 04 april 2023

Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
André Manuel - Sneu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Uit Het Niets Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - (S)experiment Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Bas Birker - in blijde verachting De Kattendans, Bergeijk

woensdag 05 april 2023

20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Zaantheater, Zaandam
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater De Veste, Delft
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Uit Het Niets Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Kim Schuddeboom Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante Cultuurhuis De Klinker, Winschoten

donderdag 06 april 2023

20:15
Merijn Scholten - Solo Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Uit Het Niets Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee Mimik, Deventer
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Meervaart, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Restante C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel

vrijdag 07 april 2023

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Kulturhus, Borne
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cabarestafette Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Oldenhermanns - FCKED Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
André Manuel - Sneu DRU Industriepark, Ulft
Pagina 38