CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 39
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 apr
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 12 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 13 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 14 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 15 apr
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Het spectrum
Schijndel
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 16 apr
Singer Theater
Laren
1
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 17 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

zaterdag 11 april 2020

20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Zaantheater, Zaandam
20:15
The Silent Comedy Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan van Maanen - Grand Cru Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 12 april 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

maandag 13 april 2020

Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 14 april 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? ATLAS Theater, Emmen
20:30
Rayen Panday - Trigger De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Silent Comedy DeLaMar, Amsterdam

woensdag 15 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Spiegel, Zwolle
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het spectrum, Schijndel
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Venray, Venray
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Marco Lopes - Wees blij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden Het Parochiehuis, Delden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 16 april 2020

Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Singer Theater, Laren
1
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Verte Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg de Lawei, Drachten
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater Concordia, Enschede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Markant Uden, Uden
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 17 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theaters Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert Chassé Theater, Breda
00:00
Johan Goossens - Try Out Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina 39