CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 39
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 apr
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
Zaantheater
Zaandam
za 23 apr
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podium onder de toren
Grootschermer
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Web
Bleiswijk
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:30
Zaantheater
Zaandam
zo 24 apr
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater De Kik
Elst
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 25 apr
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 26 apr
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 28 apr
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 29 apr
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen

vrijdag 22 april 2022

20:15
Max van den Burg Podium Boxtel, Boxtel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sjaak Bral - De Meesterkraker C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zaterdag 23 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - SNAK Podium onder de toren, Grootschermer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Uit het niets Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Grof geschud - Broeden Theater 't Web, Bleiswijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Zaantheater, Zaandam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Anuar - Eerlijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum CC, Den Haag
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino - Opgefokt De Meerpaal, Dronten
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee De Dillewijn, Ankeveen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rayen Panday - Focus Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lebbis - De Ziel Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
LOS - Lusten en Lasten De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - De Meesterkraker Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Chassé Theater, Breda
20:30
Merijn Scholten - Solo Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Max van den Burg C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zondag 24 april 2022

14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Kik, Elst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Flint, Amersfoort
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 25 april 2022

19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 26 april 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets Orpheus, Apeldoorn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Flint, Amersfoort
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fulcotheater, IJsselstein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 28 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?! Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Het Park, Hoorn
Grof geschud - Broeden C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lebbis - De Ziel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Posttheater, Arnhem
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 29 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Hoe dan?! Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kom, Nieuwegein
Grof geschud - Broeden Dok6, Panningen
Pagina 39