CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 39
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 apr
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 08 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
21:15
Chassé Theater
Breda
zo 09 apr
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
ma 10 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
di 11 apr
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 12 apr
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 13 apr
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fulcotheater
IJsselstein
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vr 14 apr
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Myllesweerd
Mill
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk

vrijdag 07 april 2023

20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Live Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Kulturhus, Borne
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 08 april 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - SNAK Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Chassé Theater, Breda
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Domijnen, Sittard
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Oldenhermanns - FCKED Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Live Markant Uden, Uden
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit Posttheater, Arnhem
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Chassé Theater, Breda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Chassé Theater, Breda

zondag 09 april 2023

20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

maandag 10 april 2023

Max van den Burg - Cultureel erfgoed Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

dinsdag 11 april 2023

20:00
Merijn Scholten - Solo Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 12 april 2023

Jan Beuving - Restante Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Uit Het Niets Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Martiniplaza, Groningen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie ATLAS Theater, Emmen
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Patrick Laureij - Live Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Ledeltheater, Oostburg
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Figi Theater, Zeist
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Flint, Amersfoort
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Willie Wartaal - Moederdag De Kleine Willem, Enschede
20:30
Merijn Scholten - Solo Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 13 april 2023

Jan Beuving - Restante Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - SNAK Fulcotheater, IJsselstein
Theo Maassen - Onbekend Terrein Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Uit Het Niets Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Orpheus, Apeldoorn
20:00
René Van Meurs - 2636 Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martine Sandifort - Namasteetjes De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Bas Birker - in blijde verachting Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
André Manuel - Sneu Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater De Veste, Delft
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Parktheater, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

vrijdag 14 april 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Myllesweerd, Mill
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Posthuis Theater, Heerenveen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
TAFKAL Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Willie Wartaal - Moederdag Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pagina 39