Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Trixxo Theater
Hasselt
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Trixxo Theater
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:15
Spant!
Bussum
19:15
Spant!
Bussum
woensdag 22 februari 2023
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Een avond met mij
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Figi Theater, Zeist
donderdag 23 februari 2023
20:30
Ik Ga Stuk!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Ploeg - Ego
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jay Francis
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
n00b speelt n00b
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Goudse Schouwburg, Gouda
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
20:15
Patrick Laureij - Live
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Boerderij, Huizen
20:45
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Muze, Noordwijk
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel - Sneu
Hoftheater, Raalte
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Markant Uden, Uden
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Werftheater, Utrecht
20:15
René Van Meurs - 2636
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Jan Beuving - Restante
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 24 februari 2023
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins - Mesthoop
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jay Francis
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Chassé Theater, Breda
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Veste, Delft
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
TAFKAL
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Diligentia, Den Haag
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Parktheater, Eindhoven
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - De laatste ronde
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Martiniplaza, Groningen
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Patrick Laureij - Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kom, Nieuwegein
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg - Ego
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Markant Uden, Uden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
René Van Meurs - 2636
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 25 februari 2023
20:15
n00b speelt n00b
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Restante
Den heuvel, Alphen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Flint, Amersfoort
20:00
Daniel Howell
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Daniel Howell EXTRA SHOW
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Posttheater, Arnhem
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Posttheater, Arnhem
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Kennemer Theater, Beverwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Spant!, Bussum
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Spant!, Bussum