CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 40
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:15
Agnietenhof
Tiel
zo 16 apr
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 17 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 18 apr
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 19 apr
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
Zaantheater
Zaandam
19:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
21:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
do 20 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Amare
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vr 21 apr
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer

zaterdag 15 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Uit Het Niets De Harmonie, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater Koningsduin, Castricum
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Zaantheater, Zaandam
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Dok6, Panningen
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Patrick Laureij - Live Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenhermanns - FCKED Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zondag 16 april 2023

20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 17 april 2023

Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 18 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 19 april 2023

Jan Beuving - Restante Kantine Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK Het Parochiehuis, Delden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Flint, Amersfoort
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ik Ga Stuk! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Parktheater, Eindhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Zaantheater, Zaandam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Chassé Theater, Breda
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Mainstage, 's-Hertogenbosch

donderdag 20 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Crins - Mesthoop De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving - Restante Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - SNAK De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit Het Niets Schaffelaartheater, Barneveld
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Merijn Scholten - Solo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Amare, Den Haag
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Markant Uden, Uden
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Willie Wartaal - Moederdag KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel - Sneu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar

vrijdag 21 april 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Oldenhermanns - FCKED Theater De Tuin, Leusden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mouna Laroussi - Fatima Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Domijnen, Sittard
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Kaasfabriek , Wormer
Pagina 40