CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 40
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 apr
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 15 apr
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Eendracht
Gemert
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Helsdingen
Vianen
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 16 apr
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
ma 17 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 18 apr
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 19 apr
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
21:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:15
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
do 20 apr
De Spil
Roeselare
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen

vrijdag 14 april 2023

20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Kasper van der Laan - Warm Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. 't Gasthoes, Horst
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Wilminktheater, Enschede
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Patrick Laureij - Live Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Richard Groenendijk Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
TAFKAL Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Willie Wartaal - Moederdag Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 15 april 2023

20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Cabarestafette Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! De Eendracht, Gemert
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Schuur, Zevenbergen
21:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ik Ga Stuk! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving - Restante Helsdingen, Vianen
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater Koningsduin, Castricum
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Zaantheater, Zaandam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Molen, Beuningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Oldenhermanns - FCKED Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Patrick Laureij - Live Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Derks - Uit Het Niets De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Onbekend Terrein De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 16 april 2023

20:15
Herman van Veen - De voorstelling TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Bijlmer Parktheater, Amsterdam

maandag 17 april 2023

Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 18 april 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 19 april 2023

20:30
Bas Birker - in blijde verachting Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Flint, Amersfoort
20:15
Ik Ga Stuk! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Beuving - Restante Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Chassé Theater, Breda
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Merijn Scholten - Solo Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK Het Parochiehuis, Delden
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Maaspoort, Venlo
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Zaantheater, Zaandam

donderdag 20 april 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over De Spil, Roeselare
20:30
André Manuel - Sneu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Markant Uden, Uden
20:00
Cameretten - Finalistentournee ECI Cultuurfabriek, Roermond
Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ik Ga Stuk! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Restante Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Meenthe, Steenwijk
20:00
Kasper van der Laan - Warm Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Crins - Mesthoop De Toegift, Den Hoorn
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Merijn Scholten - Solo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pagina 40