CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 5
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 okt
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
zo 02 okt
15:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 03 okt
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Ahoy
Rotterdam
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
di 04 okt
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. 't Gasthoes
Horst
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 05 okt
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 06 okt
Beauforthuis
Austerlitz
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:15
Parktheater
Eindhoven
vr 07 okt
Chassé Theater
Breda
C.C. Parnassos
Utrecht
Vestzaktheater
Son
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 01 oktober 2022

20:00
Lebbis - De Ziel Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Rayen Panday - Focus Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René Van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Spant!, Bussum
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Merijn Scholten - Solo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater De Omval, Diemen
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater PePijn, Den Haag
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater de Liefde, Haarlem

zondag 02 oktober 2022

15:00
Saman Amini's integratieplan Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 03 oktober 2022

20:00
Lebbis - De Ziel Theater Floralis, Lisse
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 De Kattendans, Bergeijk

dinsdag 04 oktober 2022

Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit Het Niets C.C. 't Gasthoes, Horst
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 De Kattendans, Bergeijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Werftheater, Utrecht

woensdag 05 oktober 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Saman Amini's integratieplan Chassé Theater, Breda
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen Posttheater, Arnhem
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Dok6, Panningen
20:15
René Van Meurs - 2636 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 De Weijer, Boxmeer
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 06 oktober 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Beauforthuis, Austerlitz
Jan Beuving - Restante Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater 't Speelhuis, Helmond
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parktheater, Eindhoven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Agnietenhof, Tiel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Patrick Laureij - Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lebbis - De Ziel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroens Clan ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus Hoftheater, Raalte
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Idea, Soest
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Het Klooster, Woerden
20:30
n00b speelt n00b Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef De Kattendans, Bergeijk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Zaantheater, Zaandam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Parktheater, Eindhoven

vrijdag 07 oktober 2022

De Pannekoekencaravan Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - (S)experiment C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?! Vestzaktheater, Son
Nathalie Baartman - SNAK Orpheus, Apeldoorn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - De laatste ronde Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit Het Niets Musis, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater De Tuin, Leusden
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong De Reggehof, Goor
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Agnietenhof, Tiel
Pagina 5