CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 41
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 apr
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
za 18 apr
Spant!
Bussum
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wilminktheater
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zo 19 apr
00:00
Agnietenhof
Tiel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ma 20 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 21 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 22 apr
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
do 23 apr
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen

vrijdag 17 april 2020

20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Stadstheater Arnhem, Arnhem

zaterdag 18 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Spant!, Bussum
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg De Kring, Roosendaal
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring Fulcotheater, IJsselstein
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts DNK, Assen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Silent Comedy ATLAS Theater, Emmen
20:15
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle Diligentia, Den Haag
1
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet! De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Koningshof, Maassluis
20:30
Anuar - EERLIJK Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Meerpaal, Dronten
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Kennemer Theater, Beverwijk

zondag 19 april 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Agnietenhof, Tiel
14:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

maandag 20 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 21 april 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Peeriscoop, Gorinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Toneelschuur, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Koorts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 22 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte De Molenberg, Delfzijl
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Ervaring Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Waar was ik? Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Domijnen, Sittard
20:15
Rayen Panday - Trigger De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Eva Crutzen - Try Out Het Klooster, Woerden
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk AINSI, Maastricht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

donderdag 23 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Klinker, Winschoten
Sara Kroos - Verte Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger Theater Sneek, Sneek
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Parktheater, Eindhoven
Best of... Ton Kas Agnietenhof, Tiel
Plien & Bianca - En nu dan? Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik? Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pagina 41