CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 41
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 mei
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 08 mei
19:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
ma 09 mei
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 10 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 11 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 12 mei
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vr 13 mei
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Strombeek
Grimbergen
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 07 mei 2022

20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Andries Tunru - In Theorie Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Rayen Panday - Focus Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - 2636 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Flint, Amersfoort
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 08 mei 2022

19:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636 Munttheater, Weert

maandag 09 mei 2022

20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Patrick Laureij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 10 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater De Veste, Delft
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De mens en ik Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar

woensdag 11 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit het niets Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Broeden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sjaak Bral - De Meesterkraker Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - 2636 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Flint, Amersfoort
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Maaspoort, Venlo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lebbis - De Ziel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 12 mei 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater 't Speelhuis, Helmond
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit het niets Theater De Storm, Winterswijk
Grof geschud - Broeden C.C. Het Gasthuis, Aarschot
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lisa Loeb - Extase Perron-3, Rosmalen
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Agnietenhof, Tiel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Cabarestafette 21-22 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Markant Uden, Uden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
René van Meurs - 2636 De Muze, Noordwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater Hof 88, Almelo
20:30
Andries Tunru - In Theorie TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lebbis - De Ziel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Koninklijke Schouwburg, Den Haag

vrijdag 13 mei 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Het Musiater, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Grof geschud - Broeden C.C. Strombeek, Grimbergen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Lisa Loeb - Extase Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Dakota, Den Haag
20:15
LOS - Lusten en Lasten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjaak Bral - De Meesterkraker C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René van Meurs - 2636 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 41