CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 41
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mei
00:00
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
za 16 mei
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 18 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
di 19 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
wo 20 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 21 mei
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 22 mei
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 15 mei 2020

00:00
Marco Lopes - Wees blij Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Weijer, Boxmeer
20:00
Eva Crutzen - Try Out Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Bijlmer Parktheater, Amsterdam

zaterdag 16 mei 2020

Eva Crutzen - Try Out Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Johan Goossens - Try Out P3, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Trigger De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Speeldoos, Baarn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 18 mei 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 19 mei 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Domijnen, Sittard
Rayen Panday - Trigger Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 20 mei 2020

20:15
Rayen Panday - Trigger Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas Wilminktheater, Enschede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 21 mei 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Verte Chassé Theater, Breda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 22 mei 2020

Best of... Ton Kas Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Sneek, Sneek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Try Out Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Nathalie Baartman - Breek Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Musis, Arnhem
20:15
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
Pagina 41