Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Trixxo Theater
Hasselt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
21:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kik
Elst
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Amare
Den Haag
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Amare
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:45
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Het Wennekerpand
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 03 maart 2023
20:00
Jay Francis
Hoftheater, Raalte
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Posttheater, Arnhem
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Kardol - De Situatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Figi Theater, Zeist
20:15
Merijn Scholten - Solo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
n00b speelt n00b
Drommedaris, Enkhuizen
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
De Kleine Willem, Enschede
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
De Toegift, Den Hoorn
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
DeLaMar, Amsterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Samir Fighil - FOMO
Meervaart, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Omval, Diemen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 04 maart 2023
Alex Ploeg - Ego
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:30
André Manuel - Sneu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Borrelnootjez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Speeldoos, Baarn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
BREStheater, Brielle
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Posttheater, Arnhem
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Het Musiater, Zevenaar
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martijn Crins - Mesthoop
Theater De Kik, Elst
Martijn Kardol - De Situatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
n00b speelt n00b
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK
Posttheater, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit Het Niets
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Het Theater Blaricum, Blaricum
21:00
Willie Wartaal - Moederdag
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 05 maart 2023
15:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 06 maart 2023
20:15
Ashton Brothers - BROTHERS
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Amare, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:00
Jason Manford
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 07 maart 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Amare, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Agnietenhof, Tiel
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij - Live
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
21:45
Randy Feltface - Feltopia World Tour
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Randy Feltface - Feltopia World Tour
Boom Chicago, Amsterdam
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 08 maart 2023
Alex Ploeg - Ego
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bas Birker - in blijde verachting
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
ATLAS Theater, Emmen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Wennekerpand, Schiedam
Jan Beuving - Restante
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Chassé Theater, Breda
20:00
Jochem Myjer - Net alsof
Theater Walhalla, Rotterdam