CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 42
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 apr
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 30 apr
Markant Uden
Uden
1
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
vr 01 mei
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
za 02 mei
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DNK
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
zo 03 mei
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 04 mei
20:30
De Maaspoort
Venlo
di 05 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 06 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

woensdag 29 april 2020

20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 30 april 2020

Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
1
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater PePijn, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Ogterop, Meppel
Best of... Ton Kas Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Domijnen, Sittard
20:00
Yentl en de Boer - Lacrimosa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Sneek, Sneek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg

vrijdag 01 mei 2020

Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Johan Goossens - Try Out Werftheater, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kunstgreep, Oostzaan
Best of... Ton Kas ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Johan Fretz - Toriman Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Musis, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 02 mei 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Johan Goossens - Try Out Werftheater, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Zwaan, Uitgeest
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Carrousel, Ommen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Ervaring Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DNK, Assen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Mythe, Goes
20:00
Johan Fretz - Toriman Vestzaktheater, Enschede
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Eva Crutzen - Try Out Agora Theater Druten, Druten

zondag 03 mei 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET van Beresteyn, Veendam
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 04 mei 2020

dinsdag 05 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 06 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Blauwe Kei, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik? Flint, Amersfoort
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:15
Louise Korthals - Alles is er De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eva Crutzen - Try Out C.C Warenar, Wassenaar
20:15
The Silent Comedy Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina 42