Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
M.C. Track
Kortrijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Gasthuiskerk
Doesburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Munttheater
Weert
19:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 06 mei 2022
20:15
Lebbis - De Ziel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sarah Millican
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 07 mei 2022
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Wesopa Weesp, Weesp
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Leidse Schouwburg, Leiden
Grof geschud - Broeden
M.C. Track, Kortrijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK
Gasthuiskerk, Doesburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
The Comedy Store Europe
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
SMOKIN' GOOSE COMEDY ROOM
Tobacco Theater, Amsterdam
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 08 mei 2022
20:15
René van Meurs - 2636
Munttheater, Weert
19:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 mei 2022
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 10 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De mens en ik
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 11 mei 2022
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Maaspoort, Venlo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
Grof geschud - Broeden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij - Live
Parktheater, Eindhoven
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Uit het niets
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Flint, Amersfoort
20:00
René van Meurs - 2636
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lebbis - De Ziel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 mei 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Storm, Winterswijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Schalm, Veldhoven
Hollandse Nieuwe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Markant Uden, Uden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cabarestafette 21-22
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lisa Loeb - Extase
Perron-3, Rosmalen
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René van Meurs - 2636
De Muze, Noordwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam