Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Pand P
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
AINSI
Maastricht
DeMess
Naarden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. De Plomblom
Ninove
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
woensdag 08 maart 2023
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
n00b speelt n00b
Dok6, Panningen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Net alsof
Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Domijnen, Sittard
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Oldenhermanns - FCKED
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg - Ego
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 09 maart 2023
20:15
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Musa - Schaakmat
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roue Verveer & ...
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - DNA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Pand P, Eindhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Wilminktheater, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
René Van Meurs - 2636
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Restante
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
AINSI, Maastricht
Jochem Myjer - Net alsof
DeMess, Naarden
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Kantine Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Scheldetheater, Terneuzen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Uit Het Niets
Markant Uden, Uden
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
n00b speelt n00b
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 10 maart 2023
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
n00b speelt n00b
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Posttheater, Arnhem
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jay Francis
BREStheater, Brielle
Alex Ploeg - Ego
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - DNA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Deventer Schouwburg, Deventer
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
De Meerpaal, Dronten
Andries Tunru - In Theorie
Agora Theater Druten, Druten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
20:15
René Van Meurs - 2636
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Koningshof, Maassluis
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Plomblom, Ninove
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Hoftheater, Raalte
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Domijnen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Merijn Scholten - Solo
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Crins - Mesthoop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C Warenar, Wassenaar