CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 43
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 mei
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
do 07 mei
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
vr 08 mei
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Mattelier
Groenlo
Theater Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 09 mei
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 10 mei
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 11 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 12 mei
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam

woensdag 06 mei 2020

20:15
Eva Crutzen - Try Out C.C Warenar, Wassenaar
20:15
The Silent Comedy Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

donderdag 07 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Ins Blau, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik? Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Verte Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rayen Panday - Trigger Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De vloer op De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth DOK 6, Panningen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Schouwburg Odeon, Zwolle

vrijdag 08 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Verte Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Spant!, Bussum
00:00
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Junushoff Theater, Wageningen
Best of... Ton Kas Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première Theater De Verwachting, Ritthem
Rundfunk - Todesangstschrei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth ATLAS Theater, Emmen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller Figi Theater, Zeist
20:15
Rayen Panday - Trigger Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eva Crutzen - Try Out Cultura, Ede
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival De Kattendans, Bergeijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Silent Comedy Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Plien & Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 09 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Trigger Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Ludens, Voorburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas Markant Uden, Uden
Spruijt & Opperman - Heimweeën C.C. Nesterlé, Nistelrode
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:00
Flip Noorman Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Silent Comedy Theater De Veste, Delft
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Energiehuis, Dordrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam

zondag 10 mei 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken DeLaMar, Amsterdam

maandag 11 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 12 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina 43