CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 43
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 mei
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Chassé Theater
Breda
do 11 mei
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 12 mei
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Trixxo Theater
Hasselt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Singer Theater
Laren
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:15
Theater De Veste
Delft
za 13 mei
DeMess
Naarden
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze

woensdag 10 mei 2023

20:00
Tineke Schouten - Dubbel Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Wilminktheater, Enschede
20:00
René Van Meurs - 2636 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan - Warm Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Parktheater, Eindhoven
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Chassé Theater, Breda

donderdag 11 mei 2023

Max van den Burg - Cultureel erfgoed Parktheater, Eindhoven
Martijn Crins - Mesthoop Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Onbekend Terrein Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ik Ga Stuk! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Singer Theater, Laren
20:15
Patrick Laureij - Live Theater Sneek, Sneek
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 12 mei 2023

Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Agnew - Wake me up when it's over Trixxo Theater, Hasselt
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets Singer Theater, Laren
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Parktheater, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ik Ga Stuk! Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort Energiehuis, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines De Maaspoort, Venlo
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy De Muze, Noordwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Live Spant!, Bussum
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Prinsenhof, Best
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Zaantheater, Zaandam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Veste, Delft

zaterdag 13 mei 2023

Martijn Crins - Mesthoop DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - SNAK Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kasper van der Laan - Warm Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit ATLAS Theater, Emmen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Live Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Diligentia, Den Haag
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Maaspoort, Venlo
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Prinsenhof, Best
20:30
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Smeltkroes, Maarheeze
Pagina 43