CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 43
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 mei
Theater Sneek
Sneek
Meervaart
Amsterdam
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
za 21 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Lochem
Lochem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zo 22 mei
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 23 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 24 mei
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 25 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
do 26 mei
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 27 mei
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

vrijdag 20 mei 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Uit het niets Meervaart, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020 Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Andries Tunru - In Theorie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - 2636 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Flint, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis - De Ziel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Merijn Scholten - Solo Werftheater, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

zaterdag 21 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?! Het spectrum, Schijndel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Sneek, Sneek
Grof geschud - Broeden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Energiehuis, Dordrecht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Veluvine, Nunspeet
20:15
Rayen Panday - Focus Het Musiater, Zevenaar
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Idea, Soest
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kulturhus, Borne
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Posttheater, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Parktheater, Eindhoven
20:30
Merijn Scholten - Solo Werftheater, Utrecht
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Isala Theater, Capelle aan den IJssel

zondag 22 mei 2022

Kirsten van Teijn - (S)experiment Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 23 mei 2022

Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 24 mei 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
René van Meurs - 2636 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Patrick Laureij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 25 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Zaantheater, Zaandam
20:00
René van Meurs - 2636 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Dubbel De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 26 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - Broeden Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Parktheater, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René van Meurs - 2636 Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 27 mei 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Spant!, Bussum
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?! Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets Flint, Amersfoort
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Wilminktheater, Enschede
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
LOS - Lusten en Lasten Dok6, Panningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Muze, Noordwijk
20:15
René van Meurs - 2636 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina 43