Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Mattelier
Groenlo
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Molen
Beuningen
De Velinx
Tongeren
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Concordia
Haastrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
NTGent
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Cammeleur
Dongen
zaterdag 04 april 2020
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
zondag 05 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 06 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 07 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Parktheater, Eindhoven
woensdag 08 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Guzmán
NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Grof geschud - Lijmen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen