Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater De Omval
Diemen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boom Chicago
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Werft
Geel
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Nationale Theater
Den Haag
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. De Werft
Geel
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Warande
Turnhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
woensdag 03 juni 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Markant Uden, Uden
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 04 juni 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Redi Kapje - Redi Kapje
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 05 juni 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 06 juni 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
zondag 07 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 08 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 10 juni 2020
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 juni 2020
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 12 juni 2020
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Parktheater, Eindhoven
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Maartje & Kine - Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 13 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sweet like a chocolate
DeLaMar, Amsterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zondag 14 juni 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 16 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 17 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
De Warande, Turnhout
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 18 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Singer Theater, Laren
vrijdag 19 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 20 juni 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk