CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 43
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 jun
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Ahoy
Rotterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
do 04 jun
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
vr 05 jun
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
za 06 jun
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
C.C De Muze
Heusden-Zolder
zo 07 jun
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kursaal Oostende
Oostende
Boom Chicago
Amsterdam
ma 08 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
di 09 jun
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bourla
Antwerpen
wo 10 jun
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
do 11 jun
Theater de Mythe
Goes
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
vr 12 jun
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Het Nationale Theater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. De Werft
Geel
za 13 jun
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
zo 14 jun
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
di 16 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 17 jun
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Warande
Turnhout
do 18 jun
20:00
Singer Theater
Laren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vr 19 jun
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen

woensdag 03 juni 2020

Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Foto Gabriel Iglesias
Gabriel Iglesias Ahoy, Rotterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven 30CC/Schouwburg, Leuven

donderdag 04 juni 2020

Rundfunk - Todesangstschrei Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Gulzig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Leidse Schouwburg, Leiden
Redi Kapje - Redi Kapje KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas

vrijdag 05 juni 2020

Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yentl en de Boer - Lacrimosa TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pepijn Gunneweg Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst C.C De Muze, Heusden-Zolder
j.hemmink-kamp Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg

zaterdag 06 juni 2020

Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Gulzig Schouwburg Venray, Venray
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Kom Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Capitole, Gent
Kommil Foo - Oogst C.C De Muze, Heusden-Zolder

zondag 07 juni 2020

Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende
Chris Redd Boom Chicago, Amsterdam

maandag 08 juni 2020

Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 09 juni 2020

Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Bourla, Antwerpen

woensdag 10 juni 2020

Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Zaantheater, Zaandam
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts De Domijnen, Sittard

donderdag 11 juni 2020

Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst C.C. De Werft, Geel

vrijdag 12 juni 2020

Ali B Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine - Piepschuim Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Redi Kapje - Redi Kapje Het Nationale Theater , Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Bogaard, Sint-Truiden
Kommil Foo - Oogst C.C. De Werft, Geel

zaterdag 13 juni 2020

Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje Meervaart, Amsterdam
20:00
Sweet like a chocolate DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Kommil Foo - Oogst C.C. De Abdij, Geraardsbergen

zondag 14 juni 2020

Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen

dinsdag 16 juni 2020

Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 17 juni 2020

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst De Warande, Turnhout

donderdag 18 juni 2020

20:00
Ronald Snijders (cabaretier) Singer Theater, Laren
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 19 juni 2020

Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pagina 43