Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Meenthe
Steenwijk
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
15:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 10 maart 2023
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
n00b speelt n00b
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 11 maart 2023
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Spant!, Bussum
Martijn Crins - Mesthoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Restante
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Cirkel, Heemskerk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - DNA
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Myllesweerd, Mill
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Smeltkroes, Maarheeze
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Wilminktheater, Enschede
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Martiniplaza, Groningen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Zaantheater, Zaandam
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels - Gaat in bad
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
n00b speelt n00b
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Musa - Schaakmat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
André Manuel - Sneu
Pook, Oostknollendam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 12 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Harderwijk, Harderwijk
maandag 13 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Net alsof
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Munttheater, Weert
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Zaantheater, Zaandam
woensdag 15 maart 2023
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Restante
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit Het Niets
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Het Zonnehuis, Amsterdam
Martijn Kardol - De Situatie
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Net alsof
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg