Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het spectrum
Schijndel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Idea
Soest
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Noord
Merksem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
Het spectrum
Schijndel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 18 mei 2022
20:00
Laurent Gerra
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fulcotheater, IJsselstein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Flint, Amersfoort
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
donderdag 19 mei 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
René van Meurs - 2636
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rayen Panday - Focus
Munttheater, Weert
19:30
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Chassé Theater, Breda
vrijdag 20 mei 2022
20:30
Merijn Scholten - Solo
Werftheater, Utrecht
20:00
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
René van Meurs - 2636
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Uit het niets
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:30
Lebbis - De Ziel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Kirsten van Teijn - (S)experiment
ATLAS Theater, Emmen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 mei 2022
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Werftheater, Utrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Veluvine, Nunspeet
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Sneek, Sneek
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Idea, Soest
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
The Moonlovers / Alex Agnew
Schouwburg Noord, Merksem
Grof geschud - Broeden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Posttheater, Arnhem
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Live
Meervaart, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Het Theater Blaricum, Blaricum
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het spectrum, Schijndel
20:15
Rayen Panday - Focus
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
zondag 22 mei 2022
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Live
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 23 mei 2022
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 mei 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen