CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 46
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 27 mei
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 28 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 29 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
DNK
Assen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 30 mei
Parktheater
Eindhoven
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 31 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 01 jun
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 02 jun
00:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 03 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 04 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 05 jun
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
za 06 jun
00:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
zo 07 jun
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
di 09 jun
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 10 jun
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Zaantheater
Zaandam
do 11 jun
20:00
DeLaMar
Amsterdam

woensdag 27 mei 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Try Out Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 28 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Harmonie, Leeuwarden
20:15
The Silent Comedy Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 29 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Silent Comedy Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kleine Willem, Enschede
20:30
Eva Crutzen - Try Out DNK, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 30 mei 2020

Sara Kroos - Verte Parktheater, Eindhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Martijn Koning - Koning van de toekomst Munttheater, Weert
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kleine Willem, Enschede

zondag 31 mei 2020

20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 01 juni 2020

20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 02 juni 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 03 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Markant Uden, Uden
20:30
Redi Kapje - Redi Kapje Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 04 juni 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Redi Kapje - Redi Kapje KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 05 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Oosterpoort, Groningen
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 06 juni 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda

zondag 07 juni 2020

dinsdag 09 juni 2020

20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 10 juni 2020

20:00
Ali B - Koorts De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Zaantheater, Zaandam

donderdag 11 juni 2020

20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska DeLaMar, Amsterdam
Pagina 46