CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 46
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 jun
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
vr 02 jun
cc Binder
Puurs
Capitole
Gent
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
za 03 jun
Capitole
Gent
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
zo 04 jun
20:15
Flint
Amersfoort
ma 05 jun
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 06 jun
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 07 jun
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
do 08 jun
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 09 jun
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
za 10 jun
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
zo 11 jun
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
ma 12 jun
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 13 jun
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 14 jun
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
do 15 jun
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 16 jun
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
za 17 jun
Chassé Theater
Breda

donderdag 01 juni 2023

20:30
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit De Toegift, Den Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Patrick Laureij - Live Theater Zuidplein, Rotterdam

vrijdag 02 juni 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over cc Binder , Puurs
Youp van 't Hek - De laatste ronde Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
TAFKAL Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Venray, Venray
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater De Veste, Delft
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Patrick Laureij - Live Theater Zuidplein, Rotterdam

zaterdag 03 juni 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Flint, Amersfoort
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

zondag 04 juni 2023

20:15
Herman van Veen - De voorstelling Flint, Amersfoort

maandag 05 juni 2023

20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 06 juni 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 07 juni 2023

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Uit Het Niets Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines ATLAS Theater, Emmen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit DeLaMar, Amsterdam

donderdag 08 juni 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
René Van Meurs - 2636 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 09 juni 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Flint, Amersfoort

zaterdag 10 juni 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rosa Da Silva - Dat wil je Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Markant Uden, Uden

zondag 11 juni 2023

15:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Markant Uden, Uden

maandag 12 juni 2023

20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 13 juni 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 14 juni 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Diligentia, Den Haag

donderdag 15 juni 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 16 juni 2023

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - De voorstelling Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng De Kleine Komedie, Amsterdam

zaterdag 17 juni 2023

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Chassé Theater, Breda
Pagina 46