Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Den Herd
Bladel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hoftheater
Raalte
Vooruit
Gent
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Mythe
Goes
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium onder de toren
Grootschermer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
DeLaMar
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DeLaMar
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Het spectrum
Schijndel
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 10 april 2020
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
zaterdag 11 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Grof geschud - Lijmen
Deventer Schouwburg, Deventer
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Podium onder de toren, Grootschermer
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zondag 12 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 13 april 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
woensdag 15 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard