CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 26 mei
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 27 mei
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 28 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 29 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
DNK
Assen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 30 mei
Parktheater
Eindhoven
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 31 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 01 jun
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 02 jun
00:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 03 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 04 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 05 jun
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
za 06 jun
00:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
zo 07 jun
20:00
Kursaal Oostende
Oostende

dinsdag 26 mei 2020

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 27 mei 2020

00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Try Out Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 28 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Harmonie, Leeuwarden
20:15
The Silent Comedy Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 29 mei 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Parktheater, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Silent Comedy Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kleine Willem, Enschede
20:30
Eva Crutzen - Try Out DNK, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 30 mei 2020

Sara Kroos - Verte Parktheater, Eindhoven
Fabian Franciscus - Kleine Wereld O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Martijn Koning - Koning van de toekomst Munttheater, Weert
Najib Amhali - Waar was ik? Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Eva Crutzen - Try Out Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kleine Willem, Enschede

zondag 31 mei 2020

20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 01 juni 2020

20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 02 juni 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 03 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Markant Uden, Uden
20:30
Redi Kapje - Redi Kapje Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 04 juni 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Redi Kapje - Redi Kapje KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 05 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert De Oosterpoort, Groningen
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 06 juni 2020

00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda

zondag 07 juni 2020

Pagina 47