CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
do 14 mei
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
vr 15 mei
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
00:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 16 mei
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
P3
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
ma 18 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Zaantheater
Zaandam
di 19 mei
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:15
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen

woensdag 13 mei 2020

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger Markant Uden, Uden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Oude Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 14 mei 2020

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Best of... Ton Kas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Veluvine, Nunspeet
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Silent Comedy De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Meenthe, Steenwijk

vrijdag 15 mei 2020

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
Best of... Ton Kas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eva Crutzen - Try Out Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Weijer, Boxmeer
00:00
Marco Lopes - Wees blij Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Figi Theater, Zeist
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
Foto Rayen Panday - Trigger
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
The Silent Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 16 mei 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Try Out Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Posttheater, Arnhem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Johan Goossens - Try Out P3, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst ATLAS Theater, Emmen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Rayen Panday - Trigger De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Agnietenhof, Tiel
20:15
The Silent Comedy De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Goudse Schouwburg, Gouda

maandag 18 mei 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam

dinsdag 19 mei 2020

20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater de Griffioen, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Domijnen, Sittard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Junushoff Theater, Wageningen
Pagina 47