CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 mei
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vr 15 mei
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
za 16 mei
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 18 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
di 19 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
wo 20 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
do 21 mei
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam

donderdag 14 mei 2020

Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

vrijdag 15 mei 2020

20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Figi Theater, Zeist
20:15
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Rayen Panday - Trigger
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Best of... Ton Kas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
The Silent Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Marco Lopes - Wees blij Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Weijer, Boxmeer
20:00
Eva Crutzen - Try Out Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam

zaterdag 16 mei 2020

Eva Crutzen - Try Out Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Figi Theater, Zeist
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Agnietenhof, Tiel
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Johan Goossens - Try Out P3, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Trigger De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Trigger Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
The Silent Comedy De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de toekomst ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Fretz - Toriman Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 18 mei 2020

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 19 mei 2020

20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Domijnen, Sittard
Rayen Panday - Trigger Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Try Out Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

woensdag 20 mei 2020

20:15
Rayen Panday - Trigger Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
20:15
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas Wilminktheater, Enschede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Try Out De Weijer, Boxmeer
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 21 mei 2020

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte Chassé Theater, Breda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina 47