CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 16 apr
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ons Tejater
Lieshout
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
Taverne
Bergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vr 17 apr
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
De Ogtent
Duiven
De Meerpaal
Dronten
Sense
Dokkum
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
za 18 apr
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Warande
Turnhout
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Arto Theater
Schoonhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend

woensdag 15 april 2020

Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 16 april 2020

Karin Bloemen - Souvenirs Junushoff Theater, Wageningen
Enge Buren - BASTA! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Theater De Willem, Papendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Hunkert De Harmonie, Leeuwarden
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Singer Theater, Laren
Best of... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Sorry Baby De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Flip Noorman - Love it! Theater Concordia, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Kimpel, Bilzen
Bergen Lacht Taverne, Bergen
Lebbis - De Ervaring Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Nieuwe Kolk, Assen
Plien & Bianca - En nu dan? Orpheus, Apeldoorn
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

vrijdag 17 april 2020

Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Enge Buren - BASTA! Theater Ludens, Voorburg
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Venray, Venray
Pieter Verelst De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theaters Tilburg, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Try Out Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Dialoog, Ermelo
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Ogtent, Duiven
Groninger Studenten Cabaret Festival De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Sense, Dokkum
Cameretten - Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Diligentia, Den Haag
Anuar - EERLIJK Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
René van Meurs - Hunkert Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - NU Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is Stadstheater Arnhem, Arnhem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Steef De Jong - SISI BOY De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Flint, Amersfoort
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zaterdag 18 april 2020

Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Milo Berlijn - Mens erger je niet! De Maaspoort, Venlo
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán De Warande, Turnhout
Hendrik Groen - Zolang er leven is Theaters Tilburg, Tilburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Arto Theater, Schoonhoven
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater aan de Schie, Schiedam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina 47