Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Arto Theater
Schoonhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Meerpaal
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schuur
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. De Steenoven
Herzele
De Maaspoort
Venlo
Simplon
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
AINSI
Maastricht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 18 april 2020
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 19 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
John Cleese - The Last Time To See Me Before I Die
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek Vonk
De Nieuwe Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
maandag 20 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese
Wilminktheater, Enschede
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedytrain
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 21 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lievekamp, Oss
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - Unsexed
Schuur, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater 't Speelhuis, Helmond
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wilfried De Jong & Wim Opbrouck - Jungfrau
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
De Molenberg, Delfzijl
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Hasselt, Hasselt
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Steenoven, Herzele
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Comedy Night: Bas Birker + Ronald Smink & more
Simplon, Groningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Domijnen, Sittard
John Cleese
Theater de Spiegel, Zwolle
Ernst Bobbie en de Rest
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marja van Katendrecht
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Fransse Eijkel - Subtropique
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Try Out
Het Klooster, Woerden
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Wilfried De Jong & Wim Opbrouck - Jungfrau
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AINSI, Maastricht
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 23 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sara Kroos - Verte
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Parktheater, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Evergem, Evergem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen