Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mimik
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Dok6
Panningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Ledeltheater
Oostburg
Den Enghel
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 25 maart 2023
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel - Sneu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 26 maart 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 27 maart 2023
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 28 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Jochem Myjer - Net alsof
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
n00b speelt n00b
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out)
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 29 maart 2023
Martijn Crins - Mesthoop
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Restante
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit Het Niets
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Net alsof
Mimik, Deventer
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Veste, Delft
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Munttheater, Weert
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 30 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
Martijn Crins - Mesthoop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving - Restante
Ledeltheater, Oostburg
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Wake me up when it's over
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Den heuvel, Alphen
20:00
Kommil Foo - Grind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ik Ga Stuk!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen