Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Den heuvel
Alphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Vianen
Vianen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Vorst Nationaal
Brussel
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
08:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
donderdag 30 maart 2023
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over
DeLaMar, Amsterdam
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Den heuvel, Alphen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 maart 2023
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Schalm, Veldhoven
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Grind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
Martijn Crins - Mesthoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Spant!, Bussum
20:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
n00b speelt n00b
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 april 2023
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Figi Theater, Zeist
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater Vianen, Vianen
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Het spectrum, Schijndel
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
C.C. Stroud, Putten
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Blauwe Vinkjes - Nu Al Een Hit
CulturA & Zo, Nootdorp
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cpunt Theater, Hoofddorp
Andries Tunru - In Theorie
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Kardol - De Situatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
TAFKAL
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
n00b speelt n00b
Diligentia, Den Haag
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jan Beuving - Restante
Chassé Theater, Breda
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Musa - Schaakmat
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 02 april 2023
17:00
Kev Adams
Vorst Nationaal, Brussel
14:30
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 03 april 2023
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
08:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg - Ego
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 april 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard