CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 nov
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 10 nov
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
ma 11 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
di 12 nov
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
DOK 6
Panningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
do 14 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
vr 15 nov
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk

zaterdag 09 november 2019

20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag

zondag 10 november 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Spant!, Bussum

maandag 11 november 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout

dinsdag 12 november 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ins Blau, Leiden
Rayen Panday - Trigger Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hehobros Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
De Patrizanen - Het leven an sich C.C. Den Herd, Bladel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Munttheater, Weert
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Meenthe, Steenwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën DOK 6, Panningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het spectrum, Schijndel
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DOK 6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hehobros Deventer Schouwburg, Deventer

donderdag 14 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Best of... Ton Kas Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Vestzaktheater, Enschede
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Edson Da Graça - Wakker Podium Mozaiek, Amsterdam

vrijdag 15 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. Parnassos, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Leest, Waalwijk
Pagina 6