CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 jan
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
vr 07 jan
De Kleine Willem
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Amare
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
1
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Amare
Den Haag
za 08 jan
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Deurne
Deurne
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzaktheater
Son
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Achterolmen
Maaseik
19:00
Amare
Den Haag
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Theaterbakkerheij
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Amare
Den Haag
zo 09 jan
15:00
Markant Uden
Uden
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 10 jan
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
di 11 jan
De Maagd
Bergen op Zoom
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
wo 12 jan
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort

donderdag 06 januari 2022

20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Oldenhermanns - FCKED Mimik, Deventer
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Chassé Theater, Breda
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

vrijdag 07 januari 2022

Thijs Kemperink - Herboren De Kleine Willem, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Amare, Den Haag
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Agnietenhof, Tiel
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Bart van Loo
Bart van Loo Theater Ludens, Voorburg
1
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Amare, Den Haag

zaterdag 08 januari 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes C.C. Nesterlé, Nistelrode
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Deurne, Deurne
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful! Vestzaktheater, Son
Youp van 't Hek - De laatste ronde Posthuis Theater, Heerenveen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Achterolmen, Maaseik
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Amare, Den Haag
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Jan van Besouw, Goirle
20:00
Max van den Burg Theater PePijn, Den Haag
1
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Mouna Laroussi - Fatima De Theaterbakkerheij, Gouda
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Weijer, Boxmeer
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Oldenhermanns - FCKED Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Mimik, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater Ludens, Voorburg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Amare, Den Haag

zondag 09 januari 2022

15:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel Markant Uden, Uden
16:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 10 januari 2022

20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

dinsdag 11 januari 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - De laatste ronde S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater PePijn, Den Haag

woensdag 12 januari 2022

Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Venray, Venray
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Beuving - Restante De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Uit het niets Theater De Veste, Delft
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
André Manuel - Sneu Theater Concordia, Enschede
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pagina 6