CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 okt
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
za 30 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Cammeleur
Dongen
S.C.C. De Ruchte
Someren
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zo 31 okt
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
ma 01 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
di 02 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
wo 03 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
do 04 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
de Veste
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 05 nov
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Podium Boxtel
Boxtel
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Pand P
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 06 nov
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

vrijdag 29 oktober 2021

20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater Idea, Soest
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Drommedaris, Enkhuizen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel De Kleine Willem, Enschede
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Ludens, Voorburg

zaterdag 30 oktober 2021

Peter Pannekoek Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Cammeleur, Dongen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes S.C.C. De Ruchte, Someren
15:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Ruben Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Andries Tunru - In Theorie De Dillewijn, Ankeveen
20:15
LOS - Lusten en Lasten Gashouder, Dedemsvaart
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Musis, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater De Kik, Elst
20:30
Oldenhermanns - FCKED C.C. Hillegom, Hillegom
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zondag 31 oktober 2021

14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Het Trefpunt, Warmond

maandag 01 november 2021

20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

dinsdag 02 november 2021

20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino - Opgefokt TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Markant Uden, Uden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater De Leest, Waalwijk

woensdag 03 november 2021

Foto Peter Pannekoek
Peter Pannekoek Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Andries Tunru - In Theorie Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater Ludens, Voorburg

donderdag 04 november 2021

Peter Pannekoek Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies de Veste, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei De Domijnen, Sittard
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Veste, Delft
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Idea, Soest
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Meerpaal, Dronten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Wart Kamps Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 05 november 2021

Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Boxtel, Boxtel
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Koorts Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. Stroud, Putten
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Eendracht, Gemert
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Wart Kamps De Weijer, Boxmeer
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Pand P, Eindhoven
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Agora Theater Druten, Druten
20:30
Lisa Loeb - Extase Zaantheater, Zaandam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 06 november 2021

Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Poorterij, Zaltbommel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Thijs Kemperink - Herboren Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Lisa Loeb - Extase Theater De Tuin, Leusden
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. De Klameare, Workum
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee C.C Warenar, Wassenaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Munttheater, Weert
20:15
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het spectrum, Schijndel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C. De Kei, Reusel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina 6