Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
C.C. Stroud
Putten
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Vestzaktheater
Son
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Helsdingen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Gooiland
Hilversum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
DNK
Assen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Floralis
Lisse
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
zaterdag 07 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 08 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 10 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam