CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 7
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 nov
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:15
Flint
Amersfoort
zo 14 nov
Theater de Blauwe Kei
Veghel
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Heerlen
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ma 15 nov
Cultura
Ede
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
di 16 nov
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:45
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Mezz
Breda
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
wo 17 nov
Het Parochiehuis
Delden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Genk
Genk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 18 nov
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Dok6
Panningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten

zaterdag 13 november 2021

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Sense, Dokkum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Bon theater, Medemblik
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee BREStheater, Brielle
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Wart Kamps Posttheater, Arnhem
20:30
Rayen Panday - Focus Werftheater, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Kik, Elst
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Lebbis - De Ziel Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar S.C.C. De Ruchte, Someren

zondag 14 november 2021

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Blauwe Kei, Veghel
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
18:30
Nathalie Baartman - SNAK Beauforthuis, Austerlitz
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

maandag 15 november 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde Cultura, Ede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Flint, Amersfoort
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater de Stoep, Spijkenisse

dinsdag 16 november 2021

Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Markant Uden, Uden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Parktheater, Eindhoven
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen

woensdag 17 november 2021

Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het Parochiehuis, Delden
Peter Pannekoek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Restante Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater de Mythe, Goes
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Genk, Genk
Grof geschud - Broeden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 18 november 2021

Peter Pannekoek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Dok6, Panningen
Christel de Laat - Hoe dan?! Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - SNAK De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Uit het niets ECI Cultuurfabriek, Roermond
Debby Petter - De liefde voorbij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
André Manuel - Sneu De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina 7