CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 7
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 23 mrt
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Theater Blaricum
Blaricum
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Koningsduin
Castricum
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Theater 't Web
Bleiswijk
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kik
Elst
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 24 mrt
Theater De Leest
Waalwijk
di 26 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
wo 27 mrt
De Schakel
Gilze
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Strombeek
Grimbergen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Concertgebouw
Brugge
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Nova
Wetteren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:45
Amare
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal

vrijdag 22 maart 2024

20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
André Manuel - De zieke geest Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Schouwburg Venray, Venray
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lotte Velvet - Carrousel Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Momentum Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 23 maart 2024

Christel de Laat - En door?! Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins - Mesthoop Het Theater Blaricum, Blaricum
Lucky Fonz III - Moederland Zaantheater, Zaandam
Mouna Laroussi - Waanzien Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Overkill Theater Bellevue, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Ja, Leuk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Koningsduin, Castricum
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Peter Pannekoek - Dna
Peter Pannekoek - Dna Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Valentina Tóth - Wildbloei Theater 't Web, Bleiswijk
Rayen Panday - Karma Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Weerlicht Theater 't Pand, Gorinchem
Grof geschud - Kroost C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater De Tuin, Leusden
Anuar - Made in Holland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chris Verlaan - De Kringloper Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. Hasselt, Hasselt
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Sluikstort Theater De Kik, Elst
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Momentum Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Merijn Scholten - Team solo Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
ComedyPact Festival - on tour Overasselt Theater, Overasselt
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Lotte Velvet - Carrousel Munttheater, Weert
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Spant!, Bussum
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour Het Klooster, Woerden
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Andries Tunru - Marmer van Beresteyn, Veendam
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Het Musiater, Zevenaar
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Pook, Oostknollendam
20:30
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan Lux, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! De Speeldoos, Vught
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 24 maart 2024

Christel de Laat - En door?! Theater De Leest, Waalwijk

dinsdag 26 maart 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Theater de Stoep, Spijkenisse
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Fulcotheater, IJsselstein
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Schouwburg Odeon, Zwolle
Comedytunes - Comedy Night Theater De Veste, Delft
20:15
Merijn Scholten - Team solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Cuijk, Cuijk

woensdag 27 maart 2024

Christel de Laat - En door?! De Schakel, Gilze
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lucky Fonz III - Moederland Theater de Koornbeurs, Franeker
Mouna Laroussi - Waanzien Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Overkill Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Grind Theater De Leest, Waalwijk
Vlamousse - In den beginne Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Wat Als Oude Luxor Theater, Rotterdam
Valentina Tóth - Wildbloei Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Net alsof Markant Uden, Uden
Rob Scheepers - Weerlicht Theater PePijn, Den Haag
Grof geschud - Kroost C.C. Strombeek, Grimbergen
Comedytunes - Comedy Night Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Concertgebouw, Brugge
Najib Amhali - 30 jaar on stage Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Nova, Wetteren
Roué Verveer - Gewoon Roué TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:45
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Amare, Den Haag
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Kasper van der Laan - Warm Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pagina 7