Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Toegift
Den Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
woensdag 13 november 2019
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater De Boerderij, Huizen
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Henry van Loon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
vrijdag 15 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hehobros
Theater De Tuin, Leusden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden