Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Scheldetheater
Terneuzen
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Kulturhus
Borne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Genk
Genk
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
Theater de Griffioen
Amstelveen
DNK
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Zonnehuis
Amsterdam
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
donderdag 18 november 2021
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 19 november 2021
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Herboren
Theater Kulturhus, Borne
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - SNAK
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Meerpaal, Dronten
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Grof geschud - Broeden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Eendracht, Gemert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rayen Panday - Focus
Koningshof, Maassluis
20:15
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Richard Groenendijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Anuar - Eerlijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Andries Tunru - In Theorie
DeMess, Naarden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Meervaart, Amsterdam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Werftheater, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Posttheater, Arnhem
20:30
Lebbis - De Ziel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Tryo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 20 november 2021
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Herboren
Kulturhus Holten, Holten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Restante
BREStheater, Brielle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DNK, Assen
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij
Het Zonnehuis, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Grof geschud - Broeden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
16:00
Halve Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Jandino - Opgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar - Eerlijk
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Kulturhus, Epe
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dok6, Panningen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Eendracht, Gemert
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Sense, Dokkum
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Posttheater, Arnhem
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Focus
Theater 't Pand, Gorinchem