Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
't Onkrooid
Arendonk
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Casino Beringen
Beringen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Casino Beringen
Beringen
't Theaterke
Best
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
dinsdag 11 oktober 2022
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Fulcotheater, IJsselstein
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 12 oktober 2022
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen - BOE!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Domijnen, Sittard
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Stoep, Spijkenisse
René Van Meurs - 2636
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
donderdag 13 oktober 2022
20:30
Comedytunes Comedynight
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Roué Verveer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Bas Birker
't Onkrooid, Arendonk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Speeldoos, Baarn
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
20:30
Merijn Scholten - Solo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater De Veste, Delft
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Rayen Panday - Focus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Werftheater, Utrecht
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Zaantheater, Zaandam
20:15
Patrick Laureij - Live
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 14 oktober 2022
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Girls And Boys
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Posttheater, Arnhem
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Posttheater, Arnhem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Podium Boxtel, Boxtel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ronald Snijders - Een avond met mij
Drommedaris, Enkhuizen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Singer Theater, Laren
20:30
Rayen Panday - Focus
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Koningshof, Maassluis
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan het Vrijthof, Maastricht