CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 7
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 okt
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
vr 14 okt
't Theaterke
Best
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
za 15 okt
Cultura
Ede
't Theaterke
Best
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zo 16 okt
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 17 okt
19:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:15
Theater De Lievekamp
Oss
di 18 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

donderdag 13 oktober 2022

20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Zaantheater, Zaandam
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Live Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bas Birker 't Onkrooid, Arendonk
20:30
n00b speelt n00b Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Werftheater, Utrecht
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Merijn Scholten - Solo C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Fransche School Culemborg, Culemborg

vrijdag 14 oktober 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! 't Theaterke, Best
Martijn Crins - Mesthoop Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Saman Amini's integratieplan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Singer Theater, Laren
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Patrick Laureij - Live Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Merijn Scholten - Solo De Weijer, Boxmeer
20:30
n00b speelt n00b Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Focus De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Ludens, Voorburg
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 15 oktober 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cultura, Ede
Christel de Laat - Hoe dan?! 't Theaterke, Best
Jan Beuving - Restante Streams Breede Beek, Nijkerk
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - De laatste ronde Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Uit Het Niets Parktheater, Eindhoven
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Sneek, Sneek
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Patrick Laureij - Live Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
n00b speelt n00b Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Saman Amini's integratieplan Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Zaantheater, Zaandam
20:30
Arie Koomen - BOE! Theater De Molen, Beuningen
20:30
Cabarestafette ATLAS Theater, Emmen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater De Omval, Diemen
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater Ludens, Voorburg

zondag 16 oktober 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Schouwburg Amphion, Doetinchem
La Troupe Du Jamel Comedy Club Koninklijk Circus, Brussel

maandag 17 oktober 2022

19:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Lievekamp, Oss
21:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Lievekamp, Oss

dinsdag 18 oktober 2022

Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina 7