CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 8
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 nov
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
zo 17 nov
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ma 18 nov
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 19 nov
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 20 nov
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Parochiehuis
Delden
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
do 21 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vr 22 nov
Kulturhus Irene
Notter
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse

zaterdag 16 november 2019

20:30
Max van den Burg - Paasbest Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gestampte Meisjes De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Hehobros De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Evertshuis, Bodegraven

zondag 17 november 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

maandag 18 november 2019

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Floralis, Lisse

dinsdag 19 november 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 20 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek Het Parochiehuis, Delden
De Patrizanen - Het leven an sich Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST De Meerpaal, Dronten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Venray, Venray
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Drommedaris, Enkhuizen

donderdag 21 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Soundos - Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Junushoff Theater, Wageningen
Foto Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee! Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking DOK 6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Molenberg, Delfzijl
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Hehobros Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Hof 88, Almelo
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Enge Buren - BASTA! Posttheater, Arnhem
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

vrijdag 22 november 2019

Nathalie Baartman - Breek Kulturhus Irene, Notter
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry S.C.C. De Ruchte, Someren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Soundos - Niets te verliezen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina 8