CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 8
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 17 okt
21:15
Theater De Lievekamp
Oss
di 18 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
19:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:15
Theater De Lievekamp
Oss
wo 19 okt
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Trixxo Theater
Hasselt
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
do 20 okt
Flint
Amersfoort
2
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Parnassos
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vr 21 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Omval
Diemen

maandag 17 oktober 2022

21:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Lievekamp, Oss

dinsdag 18 oktober 2022

Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets Posthuis Theater, Heerenveen
19:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Saman Amini's integratieplan Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 19 oktober 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - (S)experiment Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Restante Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - De laatste ronde Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Saman Amini's integratieplan Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Markant Uden, Uden
20:00
Rayen Panday - Focus Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
René Van Meurs - 2636 De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Patrick Laureij - Live Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
n00b speelt n00b Werftheater, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Lindenberg Theater, Nijmegen

donderdag 20 oktober 2022

Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Flint, Amersfoort
2
Jan Beuving - Restante Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder C.C. Parnassos, Utrecht
Theo Maassen - Onbekend Terrein De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Guldenberg, Wevelgem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Theater aan de Brink, laren
20:00
René Van Meurs - 2636 De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Live Parktheater, Eindhoven
20:00
Merijn Scholten - Solo Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Martijn Kardol ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Saman Amini's integratieplan Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel De Maaspoort, Venlo
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rayen Panday - Focus Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel De Muze, Noordwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Spant!, Bussum
20:30
n00b speelt n00b Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot De Toegift, Den Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Chassé Theater, Breda
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Mimik, Deventer
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Lindenberg Theater, Nijmegen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Hengelo, Hengelo

vrijdag 21 oktober 2022

Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! Agora Theater Druten, Druten
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Onbekend Terrein Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater de Mythe, Goes
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rayen Panday - Focus Agnietenhof, Tiel
20:00
René Van Meurs - 2636 Parktheater, Eindhoven
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Spant!, Bussum
20:15
Cabarestafette Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Laureij - Live Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lebbis - De Ziel Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Het Klooster, Woerden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater De Omval, Diemen
Pagina 8