Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:15
Den Bolder
Waspik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningshof
Maassluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
The Lux
Zeewolde
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Meerpaal
Dronten
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Hofman
Utrecht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 15 november 2019
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 16 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 19 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
woensdag 20 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 21 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda