CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 9
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 mrt
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
za 19 mrt
Kulturhus Holten
Holten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Capitole
Gent
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
zo 20 mrt
Theaters Tilburg
Tilburg
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
ma 21 mrt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
di 22 mrt
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
wo 23 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
do 24 mrt
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 25 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
za 26 mrt
Zaantheater
Zaandam
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
ma 28 mrt
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 29 mrt
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Amare
Den Haag
wo 30 mrt
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
do 31 mrt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Koningshof
Maassluis
vr 01 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 02 apr
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
di 05 apr
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 06 apr
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Muze
Noordwijk
do 07 apr
Beneluxtheater
Berlicum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
vr 08 apr
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 09 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
wo 13 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda

vrijdag 18 maart 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Stoep, Spijkenisse

zaterdag 19 maart 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Kulturhus Holten, Holten
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Capitole, Gent
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Andries Tunru - In Theorie De Weijer, Boxmeer
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Kampanje, Den Helder

zondag 20 maart 2022

Man, man, man, de Podcast Theaters Tilburg, Tilburg
16:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Leidse Schouwburg, Leiden

maandag 21 maart 2022

dinsdag 22 maart 2022

20:00
Jandino - Opgefokt DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1

woensdag 23 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen

donderdag 24 maart 2022

20:00
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 25 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes van Beresteyn, Veendam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Maaspoort, Venlo
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Femke Vernij Posttheater, Arnhem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond C.C. Onder de Linden, Middenbeemster

zaterdag 26 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zaantheater, Zaandam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Chassé Theater, Breda
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk

maandag 28 maart 2022

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Floralis, Lisse

dinsdag 29 maart 2022

20:00
Jandino - Opgefokt Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 30 maart 2022

20:00
Jandino - Opgefokt Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Harmonie, Leeuwarden

donderdag 31 maart 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Koningshof, Maassluis

vrijdag 01 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Parktheater, Eindhoven
Foto TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Martiniplaza, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het spectrum, Schijndel
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 02 april 2022

Foto TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Martiniplaza, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Energiehuis, Dordrecht
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Posttheater, Arnhem

dinsdag 05 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Markant Uden, Uden
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 06 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Markant Uden, Uden
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond De Muze, Noordwijk

donderdag 07 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Beneluxtheater, Berlicum
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino - Opgefokt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Stoep, Spijkenisse

vrijdag 08 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie Koomen - BOE! Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 09 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - In Theorie Wadway Theaterkerk, Spanbroek

woensdag 13 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater Hof 88, Almelo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina 9