CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 9
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 okt
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Mimik
Deventer
21:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
21:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
za 22 okt
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Den heuvel
Alphen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Liefde
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
zo 23 okt
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Mimik
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theaterkerk Hemels
Twisk
ma 24 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 25 okt
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Musis
Arnhem
wo 26 okt
Flint
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
do 27 okt
Ethias Arena
Hasselt
C.C. De Werft
Geel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Den Blank
Overijse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 28 okt
Ethias Arena
Hasselt
C.C. De Steenoven
Herzele
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Ons Tejater
Lieshout
Het Musiater
Zevenaar

vrijdag 21 oktober 2022

20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater De Omval, Diemen
20:30
Tim Fransen - De Mens En Ik Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Mimik, Deventer
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater Grenedeer, Gronsveld
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Hengelo, Hengelo

zaterdag 22 oktober 2022

Bas Birker - in blijde verachting C.C De Muze, Heusden-Zolder
Max van den Burg - Cultureel erfgoed Theater de Schuur, Zevenbergen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Hoe dan?! Den heuvel, Alphen
Martijn Crins - Mesthoop Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater de Liefde, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schaffelaartheater, Barneveld
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Saman Amini's integratieplan Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Tuin, Leusden
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live ATLAS Theater, Emmen
20:00
Lebbis - De Ziel Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Diligentia, Den Haag
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Maaspoort, Venlo
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Meervaart, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Zaantheater, Zaandam
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Ludens, Voorburg
20:30
Merijn Scholten - Solo Mimik, Deventer
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Omval, Diemen

zondag 23 oktober 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Saman Amini's integratieplan Mimik, Deventer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Venray, Venray
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theaterkerk Hemels, Twisk

maandag 24 oktober 2022

20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 25 oktober 2022

De Pannekoekencaravan Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 26 oktober 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Saman Amini's integratieplan Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
René Van Meurs - 2636 C.C. De Werft, Geel
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 BREStheater, Brielle

donderdag 27 oktober 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Ethias Arena, Hasselt
René Van Meurs - 2636 C.C. De Werft, Geel
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Den Blank, Overijse
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Saman Amini's integratieplan Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Cultura, Ede
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Munttheater, Weert
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lebbis - De Ziel Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Hof 88, Almelo
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Meervaart, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Den heuvel, Alphen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo Kennemer Theater, Beverwijk

vrijdag 28 oktober 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Ethias Arena, Hasselt
Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Steenoven, Herzele
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Hoe dan?! Ons Tejater, Lieshout
Nathalie Baartman - SNAK Het Musiater, Zevenaar
Pagina 9