CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 10
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 apr
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 09 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
wo 13 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 14 apr
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
Posttheater
Arnhem
vr 15 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 16 apr
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
ma 18 apr
AFAS Live
Amsterdam
1
1
di 19 apr
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 20 apr
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
De Kleine Willem
Enschede
do 21 apr
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 22 apr
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
za 23 apr
Diligentia
Den Haag
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
do 28 apr
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 29 apr
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
za 30 apr
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 05 mei
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
vr 06 mei
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
za 07 mei
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
wo 11 mei
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 12 mei
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vr 13 mei
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Klif
Nijmegen
za 14 mei
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Meerpaal
Dronten

vrijdag 08 april 2022

20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 09 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - In Theorie Wadway Theaterkerk, Spanbroek

woensdag 13 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater Hof 88, Almelo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 14 april 2022

20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Posttheater, Arnhem

vrijdag 15 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 16 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's World Forum CC, Den Haag
20:15
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Anuar - Eerlijk Posttheater, Arnhem
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Kampanje, Den Helder

maandag 18 april 2022

dinsdag 19 april 2022

woensdag 20 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino - Opgefokt Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Kleine Willem, Enschede

donderdag 21 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater Hof 88, Almelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Andries Tunru - In Theorie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 22 april 2022

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Mythe, Goes
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - In Theorie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Ludens, Voorburg

zaterdag 23 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Anuar - Eerlijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum CC, Den Haag
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jandino - Opgefokt De Meerpaal, Dronten
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

donderdag 28 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Posttheater, Arnhem
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 29 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jandino - Opgefokt Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Junushoff Theater, Wageningen

zaterdag 30 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Bon theater, Medemblik
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 05 mei 2022

20:00
Sarah Millican Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen

vrijdag 06 mei 2022

20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Harmonie, Leeuwarden

zaterdag 07 mei 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Andries Tunru - In Theorie Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo

woensdag 11 mei 2022

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 12 mei 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Markant Uden, Uden
20:30
Andries Tunru - In Theorie TAQA Theater De Vest, Alkmaar

vrijdag 13 mei 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Dakota, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Andries Tunru - In Theorie De Klif, Nijmegen

zaterdag 14 mei 2022

20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Bon theater, Medemblik
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond De Meerpaal, Dronten
Pagina 10