Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Pand P
Eindhoven
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Concordia
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium heino
Heino
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Minnepoort
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
15:00
De Doelen
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
vrijdag 15 oktober 2021
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 16 oktober 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Web, Bleiswijk
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
De Weijer, Boxmeer
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Parktheater, Eindhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Minnepoort, Leuven
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 17 oktober 2021
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Hof 88, Almelo
maandag 18 oktober 2021
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
dinsdag 19 oktober 2021
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 20 oktober 2021
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede