Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
19:00
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
DeMess
Naarden
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Klif
Nijmegen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium heino
Heino
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Minnepoort
Leuven
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
15:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Streams Breede Beek
Nijkerk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 15 oktober 2021
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Evertshuis, Bodegraven
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 16 oktober 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater Zinin, Nijverdal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Web, Bleiswijk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Minnepoort, Leuven
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Uit het niets
De Weijer, Boxmeer
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Hof 88, Almelo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
maandag 18 oktober 2021
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 oktober 2021
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Uit het niets
Streams Breede Beek, Nijkerk
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 20 oktober 2021
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem