Dragons

Uit: Bristol - Engeland

Is het Joy Division met Ian Curtis? Zijn het de Editors met meer synthesizers? Of is het Interpol maar dan minder bombastisch? Nee toch niet. Het is Dragons uit Bristol.

De muziek is bezwerend, de monotone bas vormt de basis, aangevuld met scheurende gitaren en een flinke laag synths die zorgen voor een lichte sprankeling her en der.

De basis van de band is het Duo Anthony Tombling Junior en David Francolini, live doen ze het met zijn vijven.

De “NME-buzz” is nog niet gaande rond deze band. Maar geloof ons, dit duo kan wel eens heel groot worden.

OUDE OPTREDENS

KOMENDE OPTREDENS

Wij hebben geen informatie over komende shows van Dragons. Jij wel? Laat het ons weten via onze submit-functie.

OUDE OPTREDENS

  • 23 mrt `08
  • 16 mrt `08
  • 14 mrt `08
  • 13 mrt `08
  • 02 nov `07
  • 02 - 04   nov
  • 01 nov `07

FOTO'S VAN Dragons

Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar Foto Dragons te Dragons - 13/3 - Effenaar
 
Bekijk alle 6 foto's van Dragons

IN HET FAVORIETEN LIJSTJE VAN

In het wil graag live zien lijstje van

Live gezien door: