CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:30
Ons Tejater
Lieshout
1
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 28 apr
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Nationale Theater
Den Haag
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 29 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
di 30 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Toneelschuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
wo 01 mei
Theater de Mythe
Goes
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
do 02 mei
Theater de Kampanje
Den Helder
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht

vrijdag 26 april 2019

Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Angela Groothuizen - Lueke binge Wesopa Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand De Horst, Venhorst
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Tejater, Lieshout
1
1
20:30
Lucinda Sedoc Meervaart, Amsterdam

zondag 28 april 2019

Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Het Nationale Theater , Den Haag
1
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 29 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren Parktheater, Eindhoven
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 30 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Toneelschuur, Haarlem
Kommil Foo - Oogst De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel ATLAS Theater, Emmen
Foto Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard

woensdag 01 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Mythe, Goes
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?! De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Maagd, Bergen op Zoom
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst ATLAS Theater, Emmen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Guzmán Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk BREStheater, Brielle

donderdag 02 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Junushoff Theater, Wageningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Venray, Venray
Kiki Schippers - Waar Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater De Willem, Papendrecht
Pagina 1