CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 nov
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Klif 12
Den Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 16 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
The Lux
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 17 nov
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ma 18 nov
20:00
Beatrix Theater
Utrecht

vrijdag 15 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL C.C. Parnassos, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Klif 12, Den Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hehobros Theater De Tuin, Leusden
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
1
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom - De Eerste Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jacob Spoelstra TrompTheater, Leeuwarden
21:00
Edson Da Graça - Wakker SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 16 november 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Nathalie Baartman - Breek Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA! The Lux, Zeewolde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Orpheus, Apeldoorn
20:15
Cabarestafette Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Weijer, Boxmeer
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Den Bolder, Waspik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Meerpaal, Dronten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. De Kei, Reusel
20:30
Max van den Burg - Paasbest Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gestampte Meisjes De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Hehobros De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 17 november 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

maandag 18 november 2019

20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Beatrix Theater, Utrecht
Pagina 1