CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 feb
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Evergem
Evergem
C.C. De Mol
Lier
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Molenberg
Delfzijl
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Martien van Doorne
Deurne
1
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 01 mrt
Het Trefpunt
Warmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Cultura
Ede
De Poorterij
Zaltbommel
Het Veur Theater
Leidschendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Deventer Schouwburg
Deventer
Koningshof
Maassluis
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Evergem
Evergem
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Mascini Theater
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 02 mrt
Theater de Liefde
Haarlem

donderdag 29 februari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Grind Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Schouwburg Ogterop, Meppel
Vlamousse - In den beginne Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen De Harmonie, Leeuwarden
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Musa - Schaakmat Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl En De Boer - Modderkruipers De Nobelaer, Etten-Leur
Peter Pannekoek - Dna De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Wat Als Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Storm, Winterswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven ECI Cultuurfabriek, Roermond
Grof geschud - Kroost Theater De Willem, Papendrecht
Tobi Kooiman - Best of 2 Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Made in Holland Schouwburg De Kring, Roosendaal
Comedytunes - Comedy Night Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Evergem, Evergem
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. De Mol, Lier
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Gewoon Roué Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke - Sluikstort De Molenberg, Delfzijl
Nina De La Parra - BloodBitches Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Schouwburg Venray, Venray
20:00
Guido Weijers - Momentum Ledeltheater, Oostburg
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - Warm Parktheater, Eindhoven
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Mythe, Goes
20:00
André Manuel - De zieke geest Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ivy en de rest Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Merijn Scholten - Team solo Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Andries Tunru - Marmer Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lucky Fonz III - Moederland Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Willie Wartaal - Moederdag
Willie Wartaal - Moederdag C.C. Martien van Doorne, Deurne
1
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 01 maart 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Het Trefpunt, Warmond
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Werftheater, Utrecht
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? De Nieuwe Kolk, Assen
Lucky Fonz III - Moederland Theater Bellevue, Amsterdam
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Overkill Theater PePijn, Den Haag
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk De Kleine Komedie, Amsterdam
Vlamousse - In den beginne C.C. 't Gasthoes, Horst
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Cultura, Ede
Musa - Schaakmat De Poorterij, Zaltbommel
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Het Veur Theater, Leidschendam
Yentl En De Boer - Modderkruipers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Dna Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Wat Als Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Karma Cpunt Theater, Hoofddorp
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs Kemperink - Halverwege Deventer Schouwburg, Deventer
Fuad Hassen - Vogelvrij Koningshof, Maassluis
Grof geschud - Kroost De Kattendans, Bergeijk
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Evergem, Evergem
Roué Verveer - Gewoon Roué Flint, Amersfoort
Pieter Jouke - Sluikstort Agnietenhof, Tiel
19:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fabian Franciscus - Loskomen Mascini Theater, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Jan van Besouw, Goirle
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Merijn Scholten - Team solo Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Sense, Dokkum
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - De zieke geest Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater De Omval, Diemen
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 02 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Liefde, Haarlem
Pagina 1