Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
zaterdag 08 november 2014.
Dat is 4321 dagen
geleden.
Extra informatie
‘Ojee, PAPADAG!’ is de derde solocabaretklucht van Onno Innemee. Het kon natuurlijk niet anders na het succes van zijn eerste twee. Onno is de uitvinder van dit komische theatergenre.
‘Ojee, Papadag!’ is de naam van deze eigentijdse klucht, waarin Onno alle verschillende typetjes voor zijn rekening neemt. Hij rent zich rot, wringt zichzelf in teveel bochten en loopt regelmatig tegen een muur. Dit alles tot grote hilariteit van het publiek. De ultieme klucht, een klucht in een klucht, de klucht der cabaretkluchten. Het verrassende decor is zijn enige medespeler. Het geheel zit ingenieus in elkaar waardoor het publiek, tussen het lachen door, regelmatig met open mond zit te kijken, zeker omdat de wisselingen en verkledingen sneller gaan dan je voor mogelijk houdt.
Route naar Theater Dakota
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf station Den Haag Centraal of Hollands Spoor reis je met tram 9 of tram 16. Je stapt uit bij halte Loevesteinlaan of halte Anna Bijnslaan. Vanaf de tramhalte loop je in nog geen tien minuten via een woonwijk naar de ..
Bekijk complete route naar Theater Dakota Den Haag
