Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
dinsdag 24 mei 2016.
Dat is 3808 dagen
geleden.
Extra informatie
Lebbis, de man van scherpzinnige ideeën, inspiratie en ongebreidelde energie komt opnieuw naar So What! Hij heeft weer een hoop bijgeleerd. Zijn voortschrijdend inzicht en wijsheid met het klimmen der jaren, gekoppeld aan een bewijsdrang en teveel energie voor zijn leeftijd, levert weer een heerlijke avond op.
Voor diegene die Lebbis nog nooit live hebben gezien, maar dat nu graag zouden willen, moeten vanavond zeker naar So What! komen. Zin in een voorproefje? Google 'de haringkoning', kijk naar de foto's en leer dat het een riemvis is. En het verhaal van De Paardenpoetser? Dat vertelt Lebbis je deze avond wel.
Route naar TheaterHotel De Oranjerie
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Roermond is het krap vijf minuten lopen naar het theater. Loop het Stationsplein af via de Kruisherenstraat en sla vervolgens rechtsaf de Joep Nicolasstraat in tot je op het Kloosterwandplein staat. ..
Bekijk complete route naar TheaterHotel De Oranjerie Roermond

