Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
woensdag 21 oktober 2015.
Dat is 3404 dagen
geleden.
Extra informatie
Pats! Boem! Klets! Marco Roelofs is terug in de ring. De voormalig frontman van punkband de Heideroosjes verruilde de rockpodia voor het pluche van het theater. Dat leverde een verrassend cabaretprogramma op getiteld ‘KAAL’. Een voorstelling met nuances, en dat was nieuw voor de brulboei. Na jaren rebelleren had opstandige Marco balans en rust gevonden.
Maar het normale burgerleven vreet zich als een teek naar binnen bij de voormalig rockster. Dat brave, kabbelende bestaan, Marco wil er best aan mee doen. Maar hóe? Marco zoekt verbinding. Moet hij op zaterdag in het voortuintje gaan werken, net als de buurman? Of een kinderbarbecue organiseren? Om te beginnen gaat hij collecteren, voor het goede doel. En uiteraard spreekt Marco de energiedrank slurpende pubers op het pleintje aan op hun lamlendig gedrag. Want dat doen goede burgers toch? Maar iedere poging strandt. Gruwelijk.
Route naar Munttheater
Van NS-station naar Munttheater * Bij uitkomen station straat oversteken en Stationsstraat (winkelstraat) volgen. * Kruispunt oversteken en winkelstraat blijven volgen. * Bij makelaarskantoor Witte & Verheul links. * Rechts Muntpassage in..
Bekijk complete route naar Munttheater WeertFOTO'S VAN Marco Roelofs





