Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
vrijdag 07 december 2018.
Dat is 2736 dagen
geleden.
Extra informatie
Dit najaar speelt Dolf Jansen, eigenlijk zoals elk jaar, een Oudejaars. 2018, ditmaal. Het zou wel eens zijn 27e kunnen zijn, maar niet alle kleitabletten uit Dolf’s begintijd zijn al ontcijferd.
Dolf heeft zijn Oudejaars 2018 Beeldenstorm genoemd. Omdat het jaar begon met felle discussies over standbeelden (straatnaambordjes, namen van scholen en tunnels) van Oud-Hollandsche Helden, die wellicht wat minder heldhaftig waren dan we zouden willen. Of gewoon racisten waren, massamoordenaars, tuig in een pofbroek. Blijven de standbeelden en borstbeelden staan? En, wat leren we van onze geschiedenis?
Route naar Stadsschouwburg Haarlem
OV / wandelen Vanaf Haarlem Station naar de Stadsschouwburg Haarlem is het een korte en eenvoudige wandeling. Loop het station uit aan de centrumzijde en volg de borden richting het centrum. Ga via de Jansweg rechtdoor; deze straat loopt vanz..
Bekijk complete route naar Stadsschouwburg Haarlem HaarlemFOTO'S VAN Dolf Jansen




